Kadri Humal-Ayal: Eesti süda Aafrikas | Global Estonian

Kadri Humal-Ayal: Eesti süda Aafrikas

Адрес: 
Весь мир
Категория: 
Члены и руководители обществ

Kuula: Spotify / Apple Podcasts / Google Podcasts

“Keenia tõesti on see koht, kuhu kõik riigid panevad oma saatkonnad, kuhu rahvusvahelised ettevõtted panevad oma Aafrika peakontorid. See on hub. Kui mõelda suhetele Sub-Saharan Africas on su variandid Nairobi või Kaplinn. Kaplinn on aga täiesti lõunas ja see ei ava neid võimalusi, mida avab Nairobi.”

Kadri Humal-Ayal on Keenias elanud 1990ndate algusest, olles 2009. aastast Eesti aukonsul Keenias. Nairobist on saanud üks Aafrika keskuseid nii kontinentaalsete kui üleilmsete organisatsioonide jaoks. Näiteks asub seal ÜRO Aafrika peakontor, mis on üks neljast maailma põhikeskusest. Kõik need teevad Nairobist huvitava rahvusvahelise keskuse ning loob võimalusi ka Eesti jaoks.

Kadri on aktiivne Rotary klubi liige, kus ta on palju aastaid tegelenud Rotary grantide humanitaarprojektidega. Aastate jooksul on Kadri töötanud personaliarenduse ja ärikonsultatsioonidega, omanud templitehast ja loonud võrgustikke Eesti ettevõtetele Ida-Aafrikas.

2021. aastal tunnustas Välisministeerium Kadrit pikaajalise töö eest Keenias ning Aafrika ja Eesti suhete arendamise eest Välisministeeriumi III klassi teeneteristiga.

Kuula: Spotify / Apple Podcasts / Google Podcasts


  

Веб-страница управляется Фондом интеграции.
Учредителем фонда является Эстонская Республика, от имени которой Министерство культуры осуществляет учредительные права.