Global Estonian | Täiskasvanud rahvuskaaslaste noortelaager

Täiskasvanud rahvuskaaslaste noortelaager

to
Категория: 
Reisimine ja vabaõhusündmused
Тип события: 
Laager, reis või retriit
Организатор: 
Эл. почта: 
Описание: 

Täiskasvanud rahvuskaaslaste noortelaager  toimub 14. - 24.08.2024 Tallinnas.

Laagrisse on oodatud 18-30 a. vanuses 30 Eesti juurtega noort, kellest 20 elavad välismaal ja 10 Eestis ja kellel on huvi Eestiga rohkem tutvuda.

Laagri eesmärk on pakkuda võimalust püsivalt välisriigis elavatel täiskasvanud eesti juurtega noortel saada teadmisi ja infot elust Eestis, õppimisest ja töötamisest, aga ka eesti keelest, kultuurist ja ajaloost.

Laagri ajal on noortel võimalus olla lähemal oma päritolule ja juurtele, uuendada ja tugevdada oma sidet Eestiga. Osalejatel on võimalus külastada olulisi kultuurilisi ja ajaloolisi paiku, inspireerivas keskkonnas jagada oma kogemusi ja avastada uusi võimalusi Eestis, seal hulgas tutvuda riigisüsteemiga, riigiasutuste tegevustega, õppimisvõimalustega ja äritegevusega. Laagri käigus avastame koos erinevaid traditsioone, õpime eesti keelt, misläbi aitame säilitada ja edendada eesti kultuuri ning identiteeti üle maailma.

Noortelaager pakub suurepärast võimalust uute sõprade ja tuttavatega kohtumiseks ning võrgustiku loomiseks nii Eestist kui ka välismaalt pärit noorte vahel.

Kõik osaleja kohapealsed kulud on kaetud: majutus, toitlustus, kohalik transport, erinevad külastused ja väljasõidud, transpordikulud Tallinnasse ja tagasi koju naasmiseks katab laagri osaleja ise.

Vajadusepõhiselt toimub taotluse alusel ka osaline reisikulude hüvitamine.

Registreerida oma soovi osaleda laagris saab täites veebivoormi. Registreerimine on avatud kuni 21.04.2024.

LOE EDASI

 

Адрес: 


  

Веб-страница управляется Фондом интеграции.
Учредителем фонда является Эстонская Республика, от имени которой Министерство культуры осуществляет учредительные права.